KONST / Litografier / Färglitografi 12422003
nr 1242 2003
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Färglitografi, Kvinnor. Signerad, numrerad 47/250. Motivet: 56x40 cm
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:32:43
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
18 mar
Mikael Persbrandt
Läs mer om Mikael Persbrandt